UA-44040765-2

Nurselin Mutfağı Nostaljik Emaye Çaydanlık Takımı - Pembe Küçük Boy

120.00 TL 105.00 TL
Ürün Kodu:  cydnlk pembe-002
Stok Durumu:  9

Nostaljik Emaye Çaydanlık Takımı


Eskiye dönüş başladı, çocukluğumuzda sobalarımızın, ocaklarımızın üstündeki emaye çaydanlıklar geri geldi. 

 

Geçmişi evinize getirip, hem sağlıklı, hem de lezzetli çayların demlenmesine vesile olacaktır. 

 

Keyifli çay sohbetlerinin açılmasına meyil verip, harika çay tatlarına ulaşmanıza da fırsat sunacaktır.

 

Emaye ürünler yaklaşık 1000 derece ısıda pişirilerek üretildiği için fırın ve ocaklarınız için en dayanıklı olanıdır. Ayrıca emaye ürünlerle pişirilen yemek ve çayların lezzeti diğer mutfak gereçlerine göre daha lezzetlidir.

 

Emaye"nin bir diğer özelliği diğer metal ürünler gibi deterjan vb kimyasal maddeleri üzerinde tutmamasıdır.

 

Emaye cam ile birlikte en sağlıklı malzemelerden biridir ve günümüzde emaye üretim teknikleri daha da ilerleyerek emaye ürünler tekrar mutfaklardaki yerini almaya başlamıştır.

 

Çaydanlık  : 1,7 Litre

Demlik       : 0,7 Litre

Genel Açıklama! alibohediye.com bazı ürünler için stok bulundurmamaktadır. Stoklarımız, tedarikçi stokları ile sınırlıdır. Stoklarımızda olan ürünler 3 iş günü içinde, stoklarımızda olmayan ürünler -tedarik edilerek- en geç 10 iş günü içinde kargoya verilir.(Cumartesi, Pazar ve Resmi Tatiller iş günü olarak sayılmaz.) Nadiren de olsa satışta olan bir ürün herhangi bir sebepten dolayı temin edilemediği durumlarda tarafınıza bilgi verilerek, ödemeniz iade edilecektir. Göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

   


Genel Açıklama! alibohediye.com bazı ürünler için stok bulundurmamaktadır. Stoklarımız, tedarikçi stokları ile sınırlıdır. Stoklarımızda olan ürünler 3 iş günü içinde, stoklarımızda olmayan ürünler -tedarik edilerek- en geç 10 iş günü içinde kargoya verilir.(Cumartesi, Pazar ve Resmi Tatiller iş günü olarak sayılmaz.) Nadiren de olsa satışta olan bir ürün herhangi bir sebepten dolayı temin edilemediği durumlarda tarafınıza bilgi verilerek, ödemeniz iade edilecektir. Göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz.