UA-44040765-2

Güvenli Alışveriş

alibohediye.com sitemizden nasıl Güvenli Alışveriş yapabilirsiniz?


Almak istediğiniz ürün sayfasında bulunan "Sepete Ekle" butonuna basarak alışverişe başlayabilirsiniz. İlgili ürünün renk ve beden gibi özel seçenekleri var ise seçmeyi unutmayınız. Benzer şekilde istediğiniz kadar ürünü sepetinize ilave ekledikten sonra, üst menüde bulunan "Sepetim" sayfasına gidin ve "Alışverişi Tamamla" butonuna basınız.


İlk olarak "Fatura Adresi" ve "Kargo Adresi" detaylarınızı girmeniz yada daha önce bu bilgileri girmiş iseniz, adresleri seçmeniz gerekmektedir. "Devam" butonu ile "Kargo Seçimi" ve sırasıyla "Ödeme Metodu" sayfasına geçebilirsiniz. Bu sayfada belirtilen ödeme yöntemlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.


Kredi Kartı ile ödeme; 128 Bit SSL Güvenlik Sertifikası ve iyzico Teknoloji Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.S. tarafından 3D Güvenlik özelliği ile sağlanmaktadır. Kredi kart bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra "Ödeme Yap" butonuna tıklarsınız, bankanıza ait yeni bir pencere açılır ve cep telefonunuza gönderilen 3D Güvenlik şifrenizi girmeniz istenir. Kredi kartıyla ödeme en güvenli ve en uygun ödeme çözümüdür. Kullanıyorsanız ödemenizi Paypal ile de yapabilirsiniz.


Kapıda Ödeme; alışverişinizi tamamladıktan sonra toplam ödemenizi teslimata gelen kargo elemanına nakit olarak yapabilirsiniz. Ancak bu hizmetin kargo ücretine ek olarak yerinde tahsilat masrafı bulunmaktadır. Yerinde Tahsilat İşlem Ücreti toplam alışveriş tutarına göre değişkenlik göstermektedir ve bu masraf müşteriye aittir.


Kendinize uygun ödeme metodunu seçerek, son adım olan "Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum" (okuduktan sonra) yanında ki kutucuğu tıklayarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


alibohediye.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gelebilirseniz, mağazamıza da bekleriz.


Seyitömer Mah. Vezir Cad. No:35/A  Çapa / Fatih / Istanbul
destek@alibohediye.com / (536) 718 16 46